Akce

Sprchový set RONDO

790rn21.jpg

Luxusní sprchový nástěnný termostatický set RONDO včetně sprchové nástěnné termostatická baterie (teleskopická tyč, sprcha „Easy-Clean“, hadice 150 cm, držák posuvný, hlavová sprcha d=200 mm, přepínač).

Špičkové termostatické baterie značky Huber nám přinášejí hned několik výhod najednou – úspornost, bezpečnost a komfort. Jejich základní funkcí je automatická regulace teploty vody, neboť baterie velice přesně upravuje poměr horké a studené vody tak, aby výstupní teplota odpovídala hodnotě nastavené na pravém ovladači. Reaguje na změny tlaku i teploty vody v přívodním potrubí a okamžitě je vyrovnává. Během pouhých dvou sekund nastaví požadovanou teplotu či kompenzuje výkyvy parametrů vody na přívodním potrubí. V případě, že dojde z jakéhokoliv důvodu k přerušení dodávky studené vody, baterie sama ihned uzavře i vodu horkou, a tím zabrání nebezpečí opaření.

Pravý ovladač teploty je opatřen hodnotovou stupnicí a na 38°C pojistkou, která zabraňuje náhodnému spuštění horké vody. Teprve po jejím stisknutí je možno teplotu zvýšit nad uvedenou mez. Teplota se nastavuje velmi jednoduše otočením pravého ovladače na požadovanou hodnotu a toto nastavení zůstává nezměněno bez ohledu na další zavírání či otevírání vody. Tím se mimo jiné zabraňuje zbytečnému plýtvání, ke kterému dochází u klasických baterií. Levý ovladač průtoku vody je opatřen EkoStop tlačítkem, které u možňuje až padesátiprocentní úsporu spotřeby vody a energie potřebné na její ohřev. Je-li potřeba, po jeho stisknutí lze snadno zvýšit průtok nad rámec úsporného pásma. Je to luxus – užívat si komfortu a zároveň šetřit! Pro maximální využití možností a komfortu, které nabízí termostatické baterie Huber, je dobré znát základní technické parametry, jež nám zajistí, že jejich fungování bude spolehlivé. Maximální hodnota teplé vody na přívodu nesmí přesáhnout 90°C, přičemž doporučená teplota je 65°C, baterie umožňuje nastavení teploty vody od 15 do 50°C.

Pro správnou funkčnost baterií je nutné zajistit rovnoměrný tlak, přičemž doporučený tlak je v rozmezí od 3 do 5 barů, minimální tlak je pak 0,5 baru. Všechny typy termostatických kartuší Huber jsou voskové a jsou opatřeny úpravou proti usazování vodního kamene.

Cena 13 436 Kč s DPH

Kontaktujte nás!

Nevíte si rady? Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat pomocí formuláře, telefonicky nebo elektronicky.

kontakt